Jak zostać kierowcą Bolt?

Bolt to estońska firma taksówkarska, która działa z powodzeniem w ponad 40 krajach, również i w Polsce. Umożliwia ona przejazdy z wykorzystaniem dedykowanej jej aplikacji. Dzięki temu wystarczy tylko zarejestrować się, by móc korzystać z możliwości, jakie stwarza ta innowacyjna usługa, dostępna w coraz większej ilości polskich miast. Bolt to również szansa na zatrudnienie dla wielu osób. Kierowców przyciągają tutaj wysokie zarobki oraz elastyczne godziny pracy, połączone z niską prowizją. Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać kierować Bolt?

Praca Bolt Poznań

Jakie wymagania stawiane są przed kandydatami na kierowców Bolt?

Zatrudnienie na stanowisku kierowcy Bolt wiąże się z koniecznością spełnienia kilku ważnych warunków. To przede wszystkim prawo jazdy od minimum roku i własny samochód, którego rok produkcji nie jest niższy niż 2004. Oczywiście niezbędnym warunkiem będzie również aktualna polisa OC. Każdy kierowca musi być także osobą pełnoletnią, legitymującą się aktualnym zaświadczeniem o niekaralności oraz badaniami lekarskimi i psychologicznymi, potwierdzającymi brak przeciwwskazań do pracy na takim stanowisku. Niemniej jednak to dopiero część wymagań, stawianych przed przyszłymi kierowcami. Muszą oni bowiem odbyć specjalny kurs. Zajęcia takie przeprowadzane są w kilku miastach w naszym kraju. Więcej informacji, dotyczących wymagań na kierowcę Bolt, znaleźć można na stronie Partner Uber, Bolt Poznań. Biuro kierowców – zacznij pracę w Onlygo!, prowadzonej przez partnera firmy Bolt w Polsce.

W jaki sposób aplikować na kierowcę Bolt?

Aby złożyć swoją aplikację na takie właśnie stanowisko, należy zarejestrować się w panelu, zamieszczonym na stronach partnera Bolt. Konieczne będzie również przesłanie odpowiednich dokumentów wraz z badaniami i testami lekarskimi i psychologicznymi. Zgłoszenie ze zdjęciem, skanem dowodu i zaświadczeniem o niekaralności należy przesłać za pośrednictwem panelu. Jeśli zgłoszenie zostanie zaakceptowane, kolejnym krokiem będzie przygotowanie samochodu oraz ściągnięcie aplikacji Bolt Driver, umożliwiającej zarabianie jako kierowca Bolt.

Praca kierowcy Bolt, Uber Poznań

Jak przygotować samochód do pracy w Bolt?

Aby zostać kierowcą Bolt, należy być właścicielem samochodu, spełniającego określone wymagania. Musi to być pojazd 5 osobowy, w pełni sprawny i bez uszkodzeń technicznych Szczegółowe wymagania, związane z przygotowaniem pojazdów do zarabiania w Bolt, znaleźć można na stronie https://onlygo.pl/blog/bolt-wymagania-samochodu-i-dodanie-go-do-aplikacji, gdzie zamieszczono również szereg cennych wskazówek na temat tego, jak dodać samochód do aplikacji dedykowanej Bolt.

Dlaczego warto podjąć pracę jako kierowca Bolt?

Bolt cieszy się dużym zaufaniem już od wielu lat. Marka zapewnia swoim kierowcom dużą liczbę kursów, co z kolei wiąże się z satysfakcjonującym wynagrodzeniem. Proces aplikowania na stanowisko jest wyjątkowo łatwy, a formalności ograniczone zostały tutaj do absolutnego minimum. Dlatego też warto podjąć wyzwanie i zacząć zarabiać jako kierowca Bolt w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *